Potrzebujesz doświadczonej ekipy, która wybuduje dom Twoich marzeń? To my! Ofertę kierujemy głównie do inwestorów prywatnych, którym zależy na kompleksowej usłudze.

Poznajmy się

Budujemy domy już od 2010 roku. Mamy bogate doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu inwestycji. Klienci cenią nas za szeroki zakres usług, dzięki czemu nie muszą szukać podwykonawców.

Wiemy, że budowa to spełnianie życiowych marzeń naszych klientów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby te cele zrealizować - szybko, dokładnie i bez żadnych niespodzianek. Kierujemy się zasadą „robimy jak dla siebie”. Wiemy jakie rozwiązania są funkcjonalne, dlatego często pomagamy podjąć klientom kluczowe decyzje, które w przyszłości będą miały realny wpływ na komfort użytkowania domów.

 

Nasze wartości to precyzja, kompleksowość, zaangażowanie i uczciwość. Chcemy minimalizować udział inwestorów w przedsięwzięciu. Szanujemy ich czas, wiemy że budowa domu to żmudne, czasochłonne i kosztowne przedsięwzięcie.

Jesteśmy w stałym kontakcie z inwestorami, jednak to my wszystkim się zajmujemy. Pozwala na to bogata baza kontaktów i szeroki zakres usług – budowlanych, instalacyjnych, a nawet wykończeniowych. Przyjazd właściciela na budowę, wiąże się z chwilą refleksji i zadowolenia z kolejnego etapu.

Klient przekazuje nam działkę i dokumenty, my oddajemy zagospodarowany teren z piękną posesją, do której można się od razu wprowadzić. Takie są oczekiwania - my je spełniamy. Jesteśmy słowni.

+48 505 551 336

Opinie naszych klientów

×