Szukasz solidnej firmy zajmującej się kompleksową budową domów jednorodzinnych lub domów energooszczędnych?

Oferta

Firma budowlana Dawpol ma bogate doświadczenie w realizacji inwestycji na terenie Otwocka i okolic. Przeprowadzamy procesy inwestycyjne zgodnie ze sztuką budowalną.

Zdejmujemy z barków naszych inwestorów wiele obowiązków: pomagamy w uzyskaniu pozwoleń oraz doradzamy w kwestii zakupu materiałów. Przygotowujemy działkę pod budowę, poprzez rozbiórkę, wycinkę, wykopy, równanie terenu – oczywiście w zależności od potrzeb. Pomagamy również w pracach wykończeniowych, aż do momentu przeprowadzki. Szczegółowo planujemy harmonogram robót i prowadzimy prace, tak aby nie wystąpiły luki pomiędzy kolejnymi etapami. Naszym największym atutem jest solidna ekipa budowlana.

 

Naszym celem jest odciążyć inwestora do niezbędnego minimum. Pełna odpowiedzialność za prowadzone działania na placu budowy spoczywa na naszym kierowniku budowy i pracownikach.

W trakcie procesu budowlanego przeprowadzamy prace do wskazanego przez inwestora momentu - stanu surowego, stanu deweloperskiego lub stanu „pod klucz”. Zajmujemy się również budową domów energooszczędnych. Jesteśmy certyfikowanym wykonawcą ścian jednowarstwowych z bloków Ytong. Spełniają one najostrzejsze wymagania termiczne wobec ścian zewnętrznych obowiązujące od 2021 roku.

Budowa domu to skomplikowany proces, w którym jesteśmy gotowi pomóc na każdym lub - jeśli inwestor ma takie życzenie - wybranym etapie robót.

Dawpol

Budowa stan surowy

Wykonujemy wszystkie prace na tym etapie, m.in. wykopy budowlane, ławy fundamentowe, posadzki wraz z poziomą kanalizacją, stawiamy ściany i strop.

Dawpol

Więźba dachowa, pokrycie dachu

Montujemy więźbę dachową oraz wszystkie pokrycia dachowe z wykorzystaniem blachodachówki, blachy, dachówki, gontu bitumicznego, papy.

Dawpol

Instalacje elektryczne

Wykonujemy instalacje elektryczne, teletechniczne i alarmy.

Dawpol

Hydraulika

Kompleksowo wykonujemy wszystkie rodzaje instalacji, w tym: gazowe, grzewcze oraz wodno-kanalizacyjne.

Dawpol

Docieplenie, elewacje

Oferujemy kompleksowe wykonanie dociepleń domów i elewacji budynków. Doradzamy jakiego rodzaju materiał wybrać, aby uzyskać pożądane efekty.

Dawpol

Wykończenia wnętrz

Wykonujemy indywidualne koncepcje aranżacyjne w zakresie ścian i sufitów podwieszanych. Do montażu wykorzystujemy głównie płyty gipsowo-kartonowe.

Dawpol

Malowanie, gipsowanie

W naszej ofercie znajdują się również usługi malowania ścian, sufitów, elewacji czy innych części budynków.

Dawpol

Glazura, terakota

Specjalizujemy się w kładzeniu płytek ceramicznych, glazury, gresu, betonu architektonicznego, terakoty i mozaiki – w łazienkach, kuchniach czy na tarasach.

Dawpol

Ogrodzenia

Wykonujemy estetyczne i funkcjonalne ogrodzenia współgrające z architekturą domu. Oferujemy ogrodzenia: murowane, drewniane, z siatki, z kamienia, kute.

Dawpol

Kostka brukowa

Zajmujemy się brukowaniem podjazdów, alejek, chodników, tak aby ułożona kostka brukowa była wizytówką posesji.

Dawpol

Meble na wymiar

Meble na wymiar są wybierane przez osoby, którym zależy na niepowtarzalnym, dopasowanym do potrzeb wnętrzu.

Dawpol

Tynki

Tynki maszynowe, w technologii gipsowej pozwalają na wykonanie nawet 100 m² powierzchni domu w ciągu jednego dnia.

Dawpol

Wylewki

Zastosowanie wylewek zapewnia wytrzymałość podłoża oraz tworzy stabilną podbudowę m.in. pod parkiet lub panele.

Współpracujemy z doświadczonymi firmami, biurami projektowymi, kierownikami budów oraz geodetami. Wieloletnia współpraca z hurtowniami budowlanymi pozwala na uzyskanie bardzo korzystnych cen materiałów dla naszych klientów.

Oferujemy bezpłatną wycenę naszej pracy, po to, aby inwestor mógł, bez żadnych niespodzianek zaplanować budżet. Umiarkowane ceny pozwalają zaoszczędzić, ale jednocześnie zagwarantować odpowiednią jakość wykonywanych prac. Podpisujemy umowy na wykonane prace, które gwarantują legalność działania firmy oraz gwarancję na wykonane usługi.

 
+48 505 551 336
×